- TROIKA

Цена
€25 05 / 48 99 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Калъф-органайзер с цип, 3 вътрешни отделения, 6 еластични ленти, разделител (вътре), имитация на кожа / кадифе, сив
Размери: 220 x 160 x 50 мм
Тегло: 225гр
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | екокожа |
| Пол | унисекс |
| Цвят | сив |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер | Малък |
| Обем (L) | 0.5 L |
| Тегло (kg) | 0.15 kg |
| Материал | ABS |
| Тип корпус | Мек |
| Брой колела | Без колела |
| Цвят | Черен |
| TSA заключване | Не |
| Разширяем | Не |
| Височина (cm) | 14 cm |
| Ширина (cm) | 10 cm |
| Дълбочина (cm) | 4 cm |
| USB порт | Не |
| Подходящ за ръчен багаж | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Troika TRAVEL CASE CARBON – Пътен органайзер
Подредете кабелите, зарядните и дребната електроника удобно по време на пътуване. Troika Travel Case Carbon е с елегантен карбонов дизайн и множество отделения за разделно съхранение.
Ключови Предимства
- Компактен дизайн – Побира се лесно във всяка раница или ръчен багаж, като държи вещите ви под ръка.
- Издръжлива конструкция – Изработен от висококачествен полиестер с карбоново покритие, устойчив на пътуване.
- Множество джобове – Различни мрежести и еластични отделения за сигурно съхранение на аксесоари.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Полиестер |
| Цвят | Черен (Carbong) |
| Тип корпус | Мек |
| Тегло | 0.35 кг |
Какво има в кутията
- Troika TRAVEL CASE CARBON
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




